مجموعه  تصادفیکس 

0912-5888874
0912-7331539

بهترین خریدار خودروهای تصادفی بدون محدودیت

آنچه که باید در مورد خودروهای تصادفی قبل از خرید بدانید :

 

 

( مجموعه تصادفیکس ) خریدار خودروهای تصادفی

 

اگر بنا به هر دلیلی قصد خرید خودروی تصادفی گرفته و برای عملی کردن این امر نیز مصمم هستید، می‌بایست نکات زیر را مد نظر گرفته تا احتمال ضررها و ریسک کلاهبرداری‌های محتمل را به حداقل برسانید  

●      قبل از هر چیز به مدارک خودرو توجه کنید

در هنگام خرید خودروی تصادفی بررسی مدارک و سوابق خودروی مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است. از آن‌جایی که عده کثیری از کلاهبرداران و سودجویان با فروش خودروهای سرقتی و اسقاطی تحت عنوان «تصادفی»، اهداف پلید خود را اجرا می‌کنند، بررسی و اطمینان از صحت مدارک خودرو می‌بایست در اولویت شما قرار داشته باشد. (هرچند این مرحله برای خرید کلیه خودروهای دست دوم لازم است).

 

بدنه را تمام و کمال بررسی کنید

همان‌طور که مستحضر هستید، خودروهای تصادفی بیشترین صدمه را در قسمت بدنه تجربه کرده و همواره دارای مشکلات خرد یا عدید‌ه‌ای هستند. اما ممکن است اطلاعات ارائه شده از سوی فروشنده کامل نبوده و وی در مشخص نمودن بخش‌های آسیب دیده کوتاهی کرده باشد. لذا صرفا به سخنان فروشنده اتکا نکرده و خودتان شخصا کلیه نقاط بدنه را بررسی کرده و با گفته‌های وی تطبیق دهید. بهتر است بررسی‌ بدنه را ابتدا با چراغ‌های جلو آغاز کرده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت میان آن‌ها و یا مدل فابریک خودروی مورد نظر، احتمال تصادفی بودن را در نظر بگیرید. همچنین می‌بایست رنگ خودرو را نیز مورد وارسی قرار داده و در صورت مشاهده هرگونه برآمدگی یا عدم یک‌دستی در سطوح بدنه، به رنگ‌خوردگی آن مشکوک شوید.

 

از سوال پرسیدن نهراسید

سوالات خود را کاملا مستقیم از فروشنده یا دلال پرسیده و جای هیچ‌گونه شکی را باقی نگذارید. نحوه تصادفات رخ داده، شکل تعمیر شدن خودروی مورد نظر و قطعات تعویض شده و امثالهم را مورد پرسش قرار داده و از طرفین معامله بخواهید که اطلاعات دقیق و پر جزئیاتی را در اختیار شما قرار دهند. اگر حس کردید که فروشنده یا دلال از توضیحات دقیق طفره می‌رود، حواس‌تان را پیش از پیش جمع کنید؛ چرا که بوی خوشی به مشام نمی‌رسد!

 

چرا و چگونه خودروی تصادفی بخریم؟

اگر می‌خواهید از خرید خودروی تصادفی کمترین ضرر ممکن را داشته باشید، بهتر است کلیه اجزای داخلی و خارجی خودرو را به دقت بررسی کرده و نکات زیر را حتما مد نظر قرار دهید:

 

       شاسی خودروی مورد نظر سالم باشد

●       حداقل دخالت و تصرف در اسکلت آن صورت گرفته باشد

●       قطعات تعویض شده از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند

●       اطلاعات سند و بدنه تطبیق داشته باشند

●       رنگ‌خوردگی بیش از حد مشخص شده توسط فروشنده نباشد

●       مواردی از قبیل شیشه جلو که می‌بایست توسط فروشنده یا دلال تعویض شوند، قبل از معامله نوسازی شوند

●       سیستم تعلیق، ترمز و هدایت خودرو معیوب نباشد (تعمیر این بخش‌ها برای شما هزینه‌بر خواهد بود)

 

با رعایت این نکات و بهره‌گیری از کمک یک متخصص، کاهش میزان ضرر و احتمال کلاهبرداری ممکن بوده و امکان خرید خودروی تصادفی خوبی برایتان ایجاد خواهد شد. فراموش نکنید که ریسک خرید خودروی تصادفی همواره بالا بوده و لذا بهره‌مندی از دانش حرفه‌ای افراد متخصص برای تکمیل این فرآیند الزامی‌است.

۵
از ۵
۱۱ مشارکت کننده